Suntem jefuiti pentru ca acceptam sa fim jefuiti si mintiti!

Lucrurile merg prost

Acceptarea jafului politicienilor si a nedreptatilor comise de justitie impotriva victimelor sunt posibile doar cu complicitatea intregului popor. Ramanem apatici, ne revoltam simbolic, petitionar dar nu actionam concret impotriva opresorilor! Nimic nu se va schimba pana cand constiintele oamenilor nu vor incepe benevol si voluntar procesul real al revolutiei propriei mentalitati!

http://romaniafarajustitie.wordpress.com/

Acest articol a fost publicat în GANDESTE. Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns