
Patru dintre politicienii care au ”pus mâna” pe România. De la stânga la dreapta: primarul Marian Vanghelie (Bucuresti – Sectorul 5), Marian Oprişan – şeful CJ Vrancea, primarul Radu Mazăre (Constanţa) şi primarul Gheorghe ”Pinalti” Ştefan – Piatra Neamţ. Colaj foto: Adevărul
Va rog cititi continuarea aici:
