La mare cu imigranţii musulmani! Oprea vrea sa faca tabără pentru 500 de refugiaţi pe Litoralul Mării Negre

Asta e nebun cu totul. Oare se va fi cind vor vedea islamistii oameni in costum de baie, ca doar nu va asteptati sa mai scapam de ei vreodata.

Ministerul Afacerilor Interne a cerut administratiei locale din Mangalia sa gaseasca spatii de cazare pentru refugiati.

Documentul care a fost citit in sedinta de ieri a Consiliului local solicita gasirea unui loc in care sa poata fi amplasate corturi pentru 500 de oameni.

elevele-din-scolile-germane-indemnate-sa-si-ascunda-formele-pentru-a-nu-fi-violate-de-imigrantii-musulmani-128315

„Identificarea unor spatii pentru amplasarea de corturi pentru un numar de 500 de potentiali imigranti si care sa asigure conditii minime de igiena, surse de apa”, a citat din document Vasile Olan, consilier local al municipiului Mangalia.

„Pfoaaa!”, a exclamat unul dintre participantii la sedinta, citat de Digi24.

În acest context geopolitic, românii îşi vor petrece concediile la mare împreună cu refugiaţi musulmani în staţiunile de pe Litoralul românesc de la Marea Neagră. Sperăm să nu fie luptători ISIS printre ei, ca să pună bombe pe plajă ca în Tunisia.

Gh. Petre

imigranti

http://www.napocanews.ro/

Acest articol a fost publicat în ROMANIA-EUROPA. Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns