Nu comunistii au distrus Romania ci Capitalismul Vestic

Mai exista noțiunea de „interes național”? Răspunsul la întrebare poate genera măcar câteva momente de reflecție și, poate, mai multe răspunsuri. Oricum, va trebui să răspundem fiecare în faţa viitorului. Cel care aparţine, totuși, copiilor noştri.

Dupa asa zisa revolutie instrumentata de Occident,am ajuns umilii lor slugi si consumatori de orice experiment,fie alimentar ,fie uman. Intrarea in N.A.T.O. si UE nu a adus nici un beneficiu Romaniei dar a umplut buzunarele americanilor si a altor tari din Europa.

Cand am facut comert cu Rusia macar mai aveam si de castigat nu doar de pierdut. Romania nu are de ce sa fie impotriva Rusiei, din moment ce comertul in CAER era mai cinstit decat SUA si UE.

https://lupuldacicblogg.org/wp-admin/post-new.php

Acest articol a fost publicat în ROMANIA (distrusa). Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns