TE- AȘTEPT MEREU

Acest articol a fost publicat în SUFLET-INIMA. Salvează legătura permanentă.

2 răspunsuri la TE- AȘTEPT MEREU

  1. Marin Ionel's avatar Marin Ionel spune:

    Desi m-am dezabonat, primesc in continuare email+uri de la dvs. Pentru a nu face plangere la goole pentru spam, va rog sa nu-mi mai trimiteti email-uri- O zi buna, I. Marin

    În data de 14 ianuarie 2016, 15:20, Lupul Dacic a scris:

    > Lupul Dacic posted: „https://www.youtube.com/watch?v=mBa3Q67fxOw” >

    • Lupul Dacic's avatar Lupul Dacic spune:

      Imi pare rau dar eu tehnic nu am posibilitatea sa abonez/dezabonez pe nimeni. Blogul este o platfomra garatis de la woorpress si eu nu am acces la soft ca sa modific ceva.
      Nu stiu ce sa va spun…faci cum vrei.

Lasă un răspuns