Partajează asta:
- Trimite unui prieten un email cu o legătură(Se deschide într-o fereastră nouă) Email
- Tweet
- Partajează pe Threads(Se deschide într-o fereastră nouă) Threads
- Partajează pe Tumblr
- Imprimare(Se deschide într-o fereastră nouă) Imprimare
- Partajează pe Reddit(Se deschide într-o fereastră nouă) Reddit
- Partajează pe Telegram(Se deschide într-o fereastră nouă) Telegram
- Partajează prin WhatsApp(Se deschide într-o fereastră nouă) WhatsApp
- Articol

La mine in casa, stapin este WIFI-ul si urechile telefonului care ma asculta si ma localizeaza in permanenta ce fac si ce dreg.
Cum este sa fi stapin? Cum vine AIA?
Treci pe cartela
Da, sa ne intoarcem la telefoane NE-destepte, Nokia, ai dreptate
Eu am Nokia cu butoane. In casa laptopul este pe cablu direct…asa am anulat WIFI.
Mai am unul cu net pe el pentru ca am nevoie pentru skype cind nu sunt acasa.Dar nu am facebook asa cum toti sunt disperati sa butoneze cind sunt in metrou si pe strada. E asa bine si liber in metrou cind toti in jurul meu sunt cu tel in mana eu ma uit cum sunt imbracati si „admir” peisajul