Stăpâni la noi acasă

Acest articol a fost publicat în ROMANIA. Salvează legătura permanentă.

4 răspunsuri la Stăpâni la noi acasă

  1. Citadela's avatar Citadela spune:

    La mine in casa, stapin este WIFI-ul si urechile telefonului care ma asculta si ma localizeaza in permanenta ce fac si ce dreg.

    Cum este sa fi stapin? Cum vine AIA?

    • Lupul Dacic's avatar Lupul Dacic spune:

      Treci pe cartela

      • Citadela's avatar Citadela spune:

        Da, sa ne intoarcem la telefoane NE-destepte, Nokia, ai dreptate

      • Lupul Dacic's avatar Lupul Dacic spune:

        Eu am Nokia cu butoane. In casa laptopul este pe cablu direct…asa am anulat WIFI.
        Mai am unul cu net pe el pentru ca am nevoie pentru skype cind nu sunt acasa.Dar nu am facebook asa cum toti sunt disperati sa butoneze cind sunt in metrou si pe strada. E asa bine si liber in metrou cind toti in jurul meu sunt cu tel in mana eu ma uit cum sunt imbracati si „admir” peisajul

Lasă un răspuns