Vișan: Iohannis și Băsescu, 2 “Apostoli” ai Diavolului. Îi urăsc pe români

”Ceea ce a început Băsescu, a Definitivat Iohannis. Doi “ Apostoli” ai Diavolului, Doi Apostoli ai Urii”, potrivit lui Gelu Visan. Acesta scrie că cei care au scos un pic capul au fost executați la propriu de Traian Băsescu și Klauss Iohannis, care a perfecționat un Sistem al Urii și al Fricii.

”Am fost mult timp lângă Traian Băsescu. A jucat perfect un rol. A disimulat perfect. În esență însă, a generat cel mai ticălos Sistem care a existat vreodată în România, mai ticălos decât Sistemul Stalinist. Ceea ce a început Băsescu, a Definitivat Iohannis. Doi “ Apostoli” ai Diavolului, Doi Apostoli ai Urii. Bineînțeles că și în cazul lui Sorin. ca și a multor altora, au existat și turnători, cozi de topor, derbedei care după aceea s-au suit la propriu pe cadavrul lui.
Unul dintre aceștia este un anume Vela, un ticălos ajuns ministru de interne, care a fost răsplătit de Iohannis că l-a executat pe Frunzăverde. Un ticălos ca mulți altii. Prima mare execuție a fost a lui Adrian Năstase.
Acelo a fost momentul “0”.

Pe Adrian Năstase îl cunoșteau bine, au încercat să-l împingă să se sinucidă. Poporul cretin făcea glume pe seama nereușitei lui. Aici i-au adus pe mulți zombi. La stadiul de animale fără inimă și fără minte, care se bucură atunci când un semen de-al lor este sfârtecat. Sau trec mai departe preocupați să-și bage râtul în blidul cu lături pe care li-l aruncă stăpânii lor.

Au mau fost executați la propriu Judecătorul Mustață și Adamescu, dar și multe alte victime nenorocite cu sânge rece în închisorile Staliniste. Iar poporul se bucură rânjind și aplaudând când vede sângele curgând. In primele postări de acum cinci ani, “ Caruselul Urii”, atrăgeam arenția că aici se va ajunge. Traian Băsescu și Klauss Iohannis vor împrăștia Ura Maladivă în societate, care va cuprinde ca o molimă o mare parte din populație. Puțină lume știe că Traian Băsescu și Klauss Wener Iohannis au un punct comun definitoriu, care-i unește pe vecie; De aceea Băsescu l-a susținut moștenitor la Tronul Drăcesc al Întunericului pe Iohannis:
Amândoi îi urăsc pe români.

Îi urăsc adânc, cu toată ființa lor. Nu știu de unde li se trage ura împotriva românilor, poate au fost maltratați când au fost mici, dar ura lor nu are margini. Această ură s-a revârsat în valuri puturoase peste întreaga societate, iar duhoarea împrăștiată de Apostolii Urii, un fel de aghiotanți ai Diavolului, a acoperit sentimentul Iubirii lăsat de la Dumnezeu.
O să mă întrebați ce este de făcut. În momentul acesta nu prea multe. Însă trebuie să ripostăm, să ne batem cu ei, să readucem Iubirea în Societate.

Putem incepe prin nu a vota Duminică pe niciunul dintre oamenii Apostolilor Urii, și să facem orice pentru a bloca continuarea acestei mocirle morale de distrugere a Poporului Român. La început nu am vrut să merg la vot, dar, dacă nu ne ducem, votul se va contabiliza la ei. Chiar dacă nu sunt deloc de acord cu ceea ce a făcut, pentru că s-a lăsat folosită, o să merg și o să o votez pe Viorica Dăncilă, pentru câ mai are un pic de suflet, spre deosebire de ceilalți.

Ca Politician, vreau un tur doi îmtre Dăncilă și Iohannis. Viorica Vasilica Dăncilă, cu toate ale ei, este un om. Iohannis este un monstru. Între un om, cu defectele lui, și un monstru, prefer omul. Știu că nu e cea mai bună soluție, știu că s-a dezis de Dragnea, un alt condamnat politic, dar între un monstru sau ceilalti puși să candideze ca să-l ajute, și un om, cred că noi, cei care nu am fost atinși de putoarea pestilențială a Urii Revărsată în Societate, trebuie să-i dăm una peste râtul împuțit al lui Iohannis și al Apostolilor Urii.

Nu vă lăsați păcăliți de vorbele frumosse ale unora și altora, pentru că vom avea în următoarea perioadă o bătălie grea de dus: Aceea de a ne Salva Sufletele de Român din ghearele Apostolilor Urii, care vor să distrugă fibra acestui neam.
Așa să Ne Ajute Dumnezeu!”, a scris Gelu Visan.

http://sokant.com/

Acest articol a fost publicat în politica. Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns