
Va fi intrebat de unde are cele 6 case.
Va fi intrebat de ce a vindut copii Romaniei.
Va fi intrebat ce a facut 5 ani ca Presedinte.
Va fi intrebat de ce nu a militat pentru aducerea romanilor acasa.
Va fi intrebat de ce nu sprijina romanii din diaspora precum cei din Ukraina si Ungaria.
Va fi intrebat de ce nu sprijina unirea Romaniei cu R. Moldova.
Va fi intrebat de ce de fiecare data la UE a injosit Romania.
Va fi intrebat de ce ne-a donat gazul din Marea Neagra pentru o sapca americanilor.
Va fi intrebat de ce s-a ametecat in justitie pina a distrus-o.
Va fi intrebat de ce incalca Constitutia de cite ori are ocazia.
Va fi intrebat daca este cetatean german cum sigur este deoarece niciodata nu a dezmintit.
Va fi intrebat de ce este continuatorul Grupului Etnic German ( FDGR) de sorginte fascista.
Va fi intrebat de ce vrea sa dispara PSD, suntem in democratie sau dictatura?
Intrebarile ar putea continua dar daca ar raspunde la cele de mai sus ar trebui sa fie judecat ca Tradator de Tara.
Personal nu cred ca vine la confrutare cu Viorica Dancila, stie ce-l asteapta. Spera sa cistige prin absenta asa cum a fost 5 ani, un presedinte inexistent pentru romani!
Lupul Dacic

Ma-si bucura sa nu mai castige nimic.GATA ! AJUNGE ! Nu a facut nimic pentru Romania si nici pentru romani….Gata…i-ati catrafusele si cara-te ! Te-ai imbogatit destul….AJUNGE ! Ne-am saturat de tine !