Cum trimiteti un om in izolare venit din strainatate cu un avion intern plin de pasageri??

Bai idiotilor care conduceti aceasta tara!
Noroc cu pilotul care a oprit procedurile de decolare pe Otopeni cind pasagerul respectiv a avut un acces de tuse.
Asta e carantina?
Eu v-as pune pe toti la zid😈😈😈😈

 

Acest articol a fost publicat în CORONAVIRUS(Romania). Salvează legătura permanentă.

Lasă un răspuns