Bai idiotilor care conduceti aceasta tara!
Noroc cu pilotul care a oprit procedurile de decolare pe Otopeni cind pasagerul respectiv a avut un acces de tuse.
Asta e carantina?
Eu v-as pune pe toti la zid😈😈😈😈
Bai idiotilor care conduceti aceasta tara!
Noroc cu pilotul care a oprit procedurile de decolare pe Otopeni cind pasagerul respectiv a avut un acces de tuse.
Asta e carantina?
Eu v-as pune pe toti la zid😈😈😈😈
| Tita constantin pe Acuzații grave: După vizita lu… | |
| mdaurelian pe Sondaj cu rezultate BOMBĂ! „Fe… | |
| Vladimir pe Cel mai periculos om pus să ia… | |
| kluria pe Jumătate din Ilfov fără apă și… | |
| mdaurelian pe Paul Dragos Aligica: DESPRE CR… |
Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.