Ceva mai devreme… pe Facebook… pe contul lui ”Dumnezeu”, a apărut următoarea postare:
”Nu trebuie să mergi la biserică ca să îngenunchezi! #unzipping”
Lăsând la o parte mica problemă de cacofonie… eu zic că are dreptate!
Pentru bravii noștri cre(ș)tini credincioși… și o cocină de porci, o balegă pe câmp, o hazna desfundată și chiar o băltoacă de noroi… e un loc minunat de rugăciuni, pupături de cruci ”sfinte” sau alte alea stil oase de mort dar și să demonstrezi că ești un luptător pentru cele sfinte… și că ți-ai spălat creierul așa cum te-au ”învățat” jegoșii de BORâți!
Nu credeți?
Priviți aici:

