DE SLUGI SI SERVICIILE CARE AU TRADAT, JUDECATI POPULAR SI DUSI LA…TARGOVISTE !!! INCA O LUNA DE DICTATURA MILITARA INSEAMNA GENOCID ECONOMIC, PENTRU DOAR 346 MORTI!!! CARE TOTI AU MURIT DIN ALTE CAUZE!
Klaus Iohannis „suntem FOARTE DEPARTE de varful pandemiei, este o inconstienta de a relaxa masurile de distantare sociala, ca atare am decis de a prelungi cu MINIM inca o luna starea de urgenta”.
Klaus Iohannis „vreti sa nu ajungeti pe un pat de spital? STATI ACASA inca MINIM o luna!”
Klaus Iohannis „nu vom relaxa nimic, dimpotriva VOM INTRODUCE NOI RESTRICTII MAI DURE prin ordonante militare”, repet, SUNTEM FOARTE DEPARTE de varful pandemiei”
Klaus Iohannis „am decis inchiderea scolilor pentru MINIM inca o luna, mesajul meu este FERM, CLAR si IMPERATIV, stati acasa inca MINIM o luna”!
Klaus Iohannis „masurile de distantare sociala VOR FI MENTINUTE si DUPA ridicarea starii de ugenta prin LEGE sau OUG pana la sfarsitul anului, le vom ridica pas cu pas daca este necesar”
Klaus Iohannis „vom implementa masuri de SEGMENTARE a populatiei pe categorii de varsta, pentru a proteja persoanele in varsta si cele cu bolile cronice””
Klaus Iohannis „suntem intr-o situatie EXTREM DE GRAVA, 346 de oameni au murit, vom implementa MASURI MULT MAI DURE prin ordonante militare, daca va restrangem libertatile va salvam viata, deci STATI ACASA!
PS EU NU STAU ACASA !!!! EU VOI MERGE LA SLUJBA DE INVIERE !!!


Sa si le implementeze in casa si familia lui strambul.A mimat dreptate pana si-a vazut atins scopul… acum ca stie ca are niste ani in fata joaca dur molesitul.Nu mai ai mult doar un pas dar nu alt pas!
Încă un șir de vorbe ! „DE SLUGI SI SERVICIILE CARE AU TRADAT, JUDECATI POPULAR SI DUSI LA…TARGOVISTE !!! INCA O LUNA DE DICTATURA MILITARA INSEAMNA GENOCID ECONOMIC, PENTRU DOAR 346 MORTI!!! CARE TOTI AU MURIT DIN ALTE CAUZE!” Nu vreți să-i adunăm pe toți cei pe care îi considerăm noi, infractori; și să-i împușcăm pe stadioane ?! Avem stadioane nefolosite în timp de covid, avem armată dotată cu mitraliere performante, avem păreri personale, avem tot ce trebuie pentru linșaj în masă…. profesionist. Poate n-ar fi rău să organizăm tabere de execuție în masă ?! Dacă nu ne descurcăm avem și armata staționată la Tiraspol !?