Olanda si antenele 5G

TOCMAI CE A FOST ANUNTAT LA TV CA IN ATMOSFERA EXISTA 42.000 DE SATELITI 5G SI CA PANA LA SFARSITUL ANULUI SPERA EI (DRACII AIA MARI) CA IN FIECARE TARA VOR FII AMPLASATE MAXIMUM DE ANTENE 5G IAR OAMENII TREBUIE SA SE ACOMODEZE NOII TEHNOLOGII ! ASTA SE INTAMPLA AICI IN OLANDA UNDE ANTENELE 5G SUNT AMPLASATE LA NICI 200 DE METRII INTRE ELE . VOR IESII OAMENII SA PROTESTEZE. ZILNIC SE TRIMIT SPRE GUVERN PETITII, SCRISORI (ASTA FIIND CALEA PASNICA)PT CA SE VOR PUNE OAMENII IAR PE DISTRUS. VA ATASEZ 2 FOTO DE UNDE STAU EU.

Camelia Came 

Este posibil ca imaginea să conţină: copac, cer şi în aer liber

Este posibil ca imaginea să conţină: cer, casă, nor, copac şi în aer liber

Acest articol a fost publicat în PERICOL (5G). Salvează legătura permanentă.

Un răspuns la Olanda si antenele 5G

  1. Sabina's avatar Sabina spune:

    Inainte de-a ne povesti d-ra Came cum se pregateste Olanda sa introduca tehnologia 5G poate invata sa scrie corect! Deja imi zgarie retina, asa ca zic pas la „informare”!!!

Lasă un răspuns