Prost o fi ala care mai cumpara de la Auchan

Este posibil ca imaginea să conţină: posibil text care spune „INFO Stimați clienți Vă oferim la vânzare Masca...........7" 7" Mănusși..........3 pentru accesul în magazin. Vă mulțumim pentru înțelegere! Zuchan”

Acest articol a fost publicat în CORONAVIRUS(Romania). Salvează legătura permanentă.

3 răspunsuri la Prost o fi ala care mai cumpara de la Auchan

  1. Auchan's avatar Auchan spune:

    Bună ziua,

    În contextul pandemiei Coronavirus, Comitetul local pentru situații de urgență Timișoara a hotărât în 21 aprilie obligativitatea purtării de măști în spații închise, deci inclusiv în magazine. Colegii noștri din Timișoara, unde a fost realizată această fotografie, au vrut să informeze clienții și să pună la dispoziția celor care nu aveau aceste echipamente, posibilitatea de a le achiziționa de la Serviciul Clienți Auchan. Nimeni nu a fost condiționat de achiziționarea acestor măști și mănuși la intrarea in magazin.

    Măștile care se vând în magazinele noastre sunt produse de companii românești, sunt din material textil și sunt reutilizabile, pot fi spălate, igienizate și utilizate pe o perioadă mai mare de timp. Ne-am dorit să sprijinim populația să se protejeze în această perioadă și, în același timp, să susținem producătorii locali.

    La începutul lunii mai, Auchan va introduce în gama de produse mai multe modele, printre care și cele de unică folosință, la prețuri dintre cele mai scăzute.

Lasă un răspuns