
Partajează asta:
- Trimite unui prieten un email cu o legătură(Se deschide într-o fereastră nouă) Email
- Tweet
- Partajează pe Threads(Se deschide într-o fereastră nouă) Threads
- Partajează pe Tumblr
- Imprimare(Se deschide într-o fereastră nouă) Imprimare
- Partajează pe Reddit(Se deschide într-o fereastră nouă) Reddit
- Partajează pe Telegram(Se deschide într-o fereastră nouă) Telegram
- Partajează prin WhatsApp(Se deschide într-o fereastră nouă) WhatsApp
- Articol

Bună ziua,
În contextul pandemiei Coronavirus, Comitetul local pentru situații de urgență Timișoara a hotărât în 21 aprilie obligativitatea purtării de măști în spații închise, deci inclusiv în magazine. Colegii noștri din Timișoara, unde a fost realizată această fotografie, au vrut să informeze clienții și să pună la dispoziția celor care nu aveau aceste echipamente, posibilitatea de a le achiziționa de la Serviciul Clienți Auchan. Nimeni nu a fost condiționat de achiziționarea acestor măști și mănuși la intrarea in magazin.
Măștile care se vând în magazinele noastre sunt produse de companii românești, sunt din material textil și sunt reutilizabile, pot fi spălate, igienizate și utilizate pe o perioadă mai mare de timp. Ne-am dorit să sprijinim populația să se protejeze în această perioadă și, în același timp, să susținem producătorii locali.
La începutul lunii mai, Auchan va introduce în gama de produse mai multe modele, printre care și cele de unică folosință, la prețuri dintre cele mai scăzute.
Vi se pare corect ca cei care vor sa cumpere de la dvs sa plateasca 10 lei intrarea?
Sunteti muzeu?
Nu cistigati destul din vinzarea produselor?
Vrei sa le scada profitul? N-ai sa vezi!